سبد خرید0
ردیفکالاتعدادمبلغ کل
|

تمام کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

اخبار
راهنمای خرید کمان

راهنمای خرید کمان

وقتی صحبت تیرو کمان میشود همه از هزینه های بالای آن سخن میگویند و از قیمت بالای بعضی لوازم و تیرهای کمان صحبت می کنند آیا به راستی تیروکمان ورزشی پر هزینه است؟

همچنین به این سوال پاسخ می دهیم که:  آیا با این کمانها میشود شکار کرد؟

 

بله کمانهای حرفه ای و مسابقه ای واقعا گران هستند. حالا سوالی که از شما دارم این است که لوازم حرفه ای کدام ورزش گران نیست؟

 شما اگر یک دوچرخه حرفه ای خواسته باشید چندین میلیون باید هزینه کنید یا اگر راکت حرفه ای تنیس و دیگر لوازم آن را بگیرید باید کلی هزینه کنید. ولی اگر نخواسته باشید این همه هزینه کنید دیگر دوچرخه سواری نمی کنید؟ یا تنیس بازی نمی کنید؟

قیمت کمانهای خوب حرفه ای و مسابقه ای به چندین میلیون تومان میرسد.  و قیمت نمونه ای از تیرهای استاندارد مسابقات به بیش از ۳۰۰۰۰ تومان برای هر تیر میرسد!!!

نمونه کمانهای حرفه ای کلیک کنید

آیا بخاطر این هزینه ها دیگر نمیتوان در کنار خانواده تفریحی به نام کمان داشت؟

نتیجه تصویری برای تیراندازی با کمان خانواده

 

آیا فکر میکنید که تیراندازی با کمان نیاز به مربی و چندین ساعت آموزش دارد؟

 

نتیجه تصویری برای تیراندازی با کمان خانواده

ورزش توصیه شده پیامبر اسلام خیلی سخت و پر هزینه نیست. و اگر خواسته باشید بعنوان ورزش و تفریح از کمان استفاده کنید نیاز به این همه هزینه نیست و اتفاقا نسبت به خیلی از رشته ها ارزانتر است. مثلا از تیرهای کمان میتوان چندین بار استفاده کرد و در صورت استفاده صحیح تا مدت طولانی اجتیاج به خرید تیر نداشته باشید.

 

قیمت کمان با تیر و سیبل قابل حمل به همراه سایر لوازم تیراندازی با کمان با قیمت 395 هزار تومان را می توان از لینک روبرو تهیه کرد.ست خانوادگی تیروکمان

 

تیراندازی با کمان بدین صورت و بدون بعضی لوازم غیر ضروری بسیار لذت بخش است و به راحتی میتوان در کنار خانواده این تفریح و ورزش را انجام داد. این ورزش هیچ محدودیت سنی ندارد و از کودک ۵ ساله تا پیرزن ۷۰ ساله در کنار هم میتوانند تیراندازی کنند.

آیا با این کمانها می توان شکار کرد؟

 

نتیجه تصویری برای شکار با کمان

این سوال خیلی از دوستان است که باید گفت بله با همین کمانهای معمولی و ارزان که پنداژ بین ۳۲ تا ۴۰ پوند دارند می توان شکار کرد چون برد مفید این کمانها حدود ۳۰ متر است فقط چیزی که لازم دارید تیر شکاری است که دارای سر تیرهای برنده و... است(هرچند با همین تیرهای معمولی کربنی هم ، تیر در بدن هر جانوری فرو می رود ولی اثر بخشی آن کمتر است)