Inner Banner
کمان ریکرو
كمان رین بو

كمان رین بو

Rain Bow
۸۹۵,۰۰۰ تومان
ارسال به دوستان
×
ایمیل شما:*
ایمیل گیرنده:*
نام شما:
پيام شما:
کد امنیتی : *
captcha
امتیاز دهید :
سازنده: ARASH BOW

کمان رین بو آرش کمانی کامل جهت ورزش، تفریح، شکار و مسابقه
RAIN BOW

پرفروش ترین و مناسب ترین کمان آموزشی ، تفریحی در ایران مورد تایید فدراسیون مربیان تیراندازی با کمان

کمان رین بو آرش شامل قبضه آلومینیومی ، دو عدد لیمب(بازوی کمان)، زه ۶۴ اینچ - دستگاه نشانه روی (سایت) ، رست یا خوابگاه تیر - فیس تیراندازی و سی دی آموزشی کمان است. کارت گارانتی ۱۵ ماهه داخل جعبه قرار گرفته است.

طول کمان: ۶۴ اینچ (۱۶۲ سانتی متر)

وزن کامل کمان: ۱۶۰۰ گرم


کمان رین بو در قدرت های ۲۲ تا ۴۰ پوند موجود است.(قیمت پنداژهای مختلف یکسان است) رنگ بازوها در کمانهای رین بو مشکی است و رنگ قبضه را می توانید انتخاب کنید.

در صورت نیاز به مربی برای آموزشهای اولیه تیراندازی ، کارت آموزش رایگان یک جلسه ای کمان به همراه لیست مربیان درون جعبه کمان قرار دارد

این کمان برای افراد راست دست مناسب است یا افراد چپ دستی که چشم غالب راست دارند.

برای مشاهده ویدیو تیراندازی با این کمان ، از زبانه های زیر قسمت "ویدئو در آپارت" را انتخاب کنید

 

وضعیت: موجود 
  • پنداژ کمان: 
  • رنگ قبضه کمان: 
تعداد:
برچسب ها
کمان ریکرواطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر با رشته تیراندازی با کمان

آیا می دانستید تیراندازی با کمان علاوه بر افزایش سلامتی و قدرت بدنی باعث افزایش تمرکز و اعتماد به نفس در انسان می شود و روانشناسان این ورزش را برای مقابله با افسردگی توصیه کرده اند؟


 
یکی از مفیدترین فواید تیراندازی با کمان کاهش استرس ، فشار عصبی و ایجاد آرامش در تیرانداز است حتی اگر قصد خرید کمان ندارید توصیه می شود برای اطلاعات بیشتر درباره این رشته ورزشی جذاب مطالب زیر را مطالعه کنیدشاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که ورزش تیروکمان را در حال حاضر یک ورزش اشرافی و پرهزینه می دانید و باشنیدن قیمت کمانهای چند میلیون تومانی مهر صداقتی میزنید بر دانسته های خود. اما در واقع در بیشتر کشورهای پیشرفته به تیروکمان به عنوان یک ورزش تفریحی سالم و نشاط آور نگاه می کنند که جهت افزایش تمرکز، اعتماد به نفس، گردش خون منظم و...توصیه می شود. بی حکمت نیست که پیامبر اسلام این ورزش را توصیه کرده است کمانهای قیمت بالا ، کمانهای افراد حرفه ای هست که در مسابقات بزرگ جهانی استفاده می شود و در سایت ایران آرچری نمونه های آنها برای فروش موجود است .

نحوه صحیح کشیدن کمان رین بو توسط افسانه شفیعی نایب قهرمان آسیا و قهرمان کشورکمپانی کمان آرش اولین کارخانه تولید کننده کمان در ایران با ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب باعث شد دیدگاه افراد نسبت به ورزش تیراندازی با کمان تغییر کند و شاهد گسترش محبوبیت این رشته ورزشی پرنشاط در کشور باشیم.

 

کمان رین بو محصولی استاندارد از این کمپانی است که با توجه به طراحی ، کیفیت و قیمت پایین در چند سال اخیر، مناسب ترین و پرفروشترین کمان در ایران است .چون تمام افراد یک خانواده می توانند برای ورزش ،تفریح ، آموزش و شکار از آن استفاده کنند با شعار تفریحی برای تمام افراد خانواده به بازار عرضه شده است.این کمان مورد تایید فدراسیون تیراندازی با کمان است و  بسیاری از هیئت های فعال تیراندازی با کمان در کشور برای آموزش از این نوع کمان استفاده می کنند البته در مسابقات استانی و داخل کشور از این نمونه کمان هم استفاده می شود و خیلی از افراد با استعداد، امتیازات بسیار خوبی با همین کمان رین بو آرش گرفته اند.

جنس قبضه کمان رین بو آرش

در اکثر کمانهای آموزشی برای پایین آوردن قیمت جنس قبضه از چوب و پلاستیک فشرده ساخته می شود که معایبی چون عدم استحکام لازم و تاب برداشتن قبضه را دارد. قبضه کمان رین بو آرش از جنس آلومینیوم ساخته شده که فرایند تولید آن دایکاست می باشد.

جنس بازوهای کمان رین بو

بازوهای کمان رین بو از جنس فایبرگلاس است که با توجه به درصد الیاف استفاده شده در آن از پنداژ ۲۲ پوند تا ۴۲ پوند تولید می شود این بازوها برای آموزش، تفریح و شکار مناسب است اما برای مسابقات حرفه ای مناسب نیست. بازوهای حرفه ای کمان از ترکیب چوب کربن و فوم کربن ساخته می شوند وچندصد دلار (چندین میلیون تومان) قیمت دارند.

جنس زه کمان رین بو

برای زه کمان از انواخ نخ موم دار که کشسانی خیلی کمی داشته باشند استفاده می شود.زه کمان رین بو از نخ های موم دارد ترک بافته می شوند. برای آشنایی با زه کمان مقاله جنس زه کمان و ویژگی های یک زه خوب را مطالعه کنید.

درون جعبه این کمان یک عدد قبضه آلومینیومی ، دو عدد بازوی فایبرگلاس ، سایت آرش(دستگاه نشانه روی) ، زه ۶۴ اینچ ، سی دی آموزشی و کارت گارانتی قرار دارد.در سالهای گذشته این کمان با گارانتی ۱۲ ماهه عرضه می شد که کمان آرش از سال ۹۶ این مدت را به ۱۵ ماه افزایش داد

تمرین تیراندازی در ساحل دریا- محمود آباد ارسالی توسط یکی از مربیان (کمان رین بو آرش)قدرت و سرعت تیر کمان رین بو آرش چقدر است؟ 

سرعت تیر در هر کمان به  قدرت بازوهای کمان و طول کشش کمان بستگی دارد اصولا قدرت کمانهای ریکرو به پوند محاسبه می شود. کمان رین بو آرش هم مانند نمونه های مشابه خارجی  از قدرت ۲۶ پوند تا ۴۲ پوند وجود دارد که به طور متوسط بدون در نظر گرفتن طول کشش که برای هر فردی متفاوت است پنداژ زیر ۲۸ پوند برد مفیدی بین ۱۵ تا ۲۰ متر دارد و پنداژ های بالاتر برای مسافت های ۳۰ ، ۵۰ و -۷۰ متر به کار می رود دقت کنید این فاصله ها به عنوان برد مفید فواصل استاندارد مسابقه است در صورتی که تیر رها شده از یک کمان ۳۰ پوند تا بیش از ۵۰۰ متر هم خواهد رفت. برای شکارهای بزرگ قدرت های ۳۸ پوند به بالا استفاده می شود. البته دقت داشته باشید که برای کشیدن کمانی با این پنداژ قدرت زیادی لازم است و بعد از زدن چند تیر خسته می شوید پیشنهاد ما انتخاب پنداژهای پایین و متوسط برای تفریح و آموزش است.

این کمان قابلت نصب انواع تجهیزات حرفه ای و استاندارد کمان را دارد از جمله پلانگر ، استابلایزر و سایت حرفه ای کمانکمان هدیه ای هیجان انگیز: طراحی زیبای جعبه کمان رین بو که به همراه یک دسته پلاستیکی برای حمل آن در نظر گرفته شده ، در کنار کارایی ورزشی و هیجان انگیز آن، برای در نظر گرفتن این کمان به عنوان هدیه گزینه مناسبی خواهد بود

طرح آموزش اولیه کمانهای آرش با مربی

برای کسانی که با مشاهده فیلمها و مقالات آموزشی نمی توانند از کمان استفاده کنند یا اینکه می خواهند بصورت حرفه ای تیراندازی با کمان را شروع کنند طرح یک جلسه آموزش رایگان با مربی در نظر گرفته شده است.

در این طرح تعدادی از بهترین مربیان کشور در شهرهای مختلف اعلام آمادگی کردند که به کسانی که کمانهای آرش را خریداری کردند یک جلسه به صورت رایگان آموزش دهند که شامل مونتاژ کمان و اصول اولیه تیراندازی است.(لیست مربیان)

مکان و زمان آموزش توسط مربی با توجه به کلاسهای خودشان تعیین می شود.در صورت نیاز به آموزش حرفه ای تیراندازی با کمان می توانید جلسات بیشتر را با همان مربی ادامه دهید.


کمان آرش برای  فرآیند تولید محصولات خود دارای گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت و استاندارد کیفیت محصول در اروپا است 

ISO ۹۰۰۱: ۲۰۰۸ - CE MARKING 


 ایران آرچری تنها نماینده فروش آنلاین کمان و تجهیزات کمان آرش است و  دارای نشان اعتماد الکترونیکی فعال از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد

ایران آرچری بزرگترین فروشگاه خرید آنلاین کمان و تجهیزات تیراندازی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تلگرام ایران آرچری               @IRANARCHERY

اینستاگرام ایران آرچری          @IRAN.ARCHERY

آپارات ایران آرچری                www.aparat.com/iran.archery

مشخصات فنی
برند
آرش ARASH BOW
نوع
کمان کامل
رنگ
مشکی, زرد, آبی, سفید, قرمز
قدرت (پنداژ) کمان
۲۲-۴۲ پوند
طول کمان
۶۴ اینچ
طول قبضه
۲۱ اینچ
جنس قبضه
آلومینیوم
وزن قبضه
جنس بازوها
فایبرگلاس
فرآیند تولید
دایکست
گارانتی
۱۵ ماهه
قابلیت نصب انواع پلانگر استاندارد
قابلیت نصب سایت/دستگاه نشانه روی
قابلیت نصب استاب لایزر یا میله تعادل
قابلیت نصب بازوهای خارجی
نه
نظرات
ویدئو در آپارات
ویدیو ارسالی از مشتریان کمان آرش (هدفگیری تفریحی با کمان رین بو)
ویییییوووئئی


سایر محصولات کمان ریکرو

قبضه فرمولا آر ایکس

ناموجود 
۴،۸۰۰،۰۰۰ تومان

کمان رین بو سفارشی s

موجود 
۱،۳۵۰،۰۰۰ تومان

کمان ویلدکت راجیم

ناموجود 
۹۵۰،۰۰۰ تومان

کمان سامیک پریویلیج

ناموجود 
۱،۸۰۰،۰۰۰ تومان

قبضه وینکس وین وین

موجود 
۱۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان

بازوی کمان وینکس وین وین

ناموجود 
۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان

بازوی کمان کواترو هویت

موجود 
۲۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان

بازوی کمان فرمولا X TOUR

موجود 
۱۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان

قبضه هویت فرمولا فکتور ۲۵ اینچ

موجود 
۱۵،۵۰۰،۰۰۰ تومان

بازوی کمان ویاویز WIAWIS

موجود 
۱۷،۵۰۰،۰۰۰ تومان

کمان رابین

موجود 
۵۱۰،۰۰۰ تومان

بازوی آموزشی کیارش

موجود 
۵۵۰،۰۰۰ تومان

کمان آریو ۶۲

موجود 
۸۵۰،۰۰۰ تومان

قبضه کمان شارک آرش

ناموجود 
۸۵۰،۰۰۰ تومان

کمان شارک ۶۸ اینچ

ناموجود 
۱،۴۹۰،۰۰۰ تومان